Your search results

El nostre equip

Gerència i CEO

null

Ramon Riera

CEO · Propietari

rriera@eurofincas.es
rieraint@eurofincas.es (internacional i FIABCI)

null

Aràlia Martínez

Directora comercial · Advocada

amartinez@eurofincas.es

null

Angeles Cardiel

Gerent · Admin. de finques

angeles@eurofincas.es

Departament comercial

null

Mireia Viader

Coordinadora d’oficina · R. de Llúria

mireia@eurofincas.es

null

Rosa Anna Soler

Assessora comercial · Vendes

rosana@eurofincas.es

null

Lola Muñoz

Assessora comercial · Vendes

lola@eurofincas.es

null

Júlia Blay

International Sales Coordinator

julia@eurofincas.es

null

David Cardiel

Assessor comercial · Lloguers

david@eurofincas.es

null

Pablo Souto

Assessor comercial · Lloguers

pablo@eurofincas.es

null

Mirta Acosta

Assessora comercial · El Vallès

mirta@eurofincas.es

null

Enric Parladé

Partner · Inversions

eparlade@eurofincas.es

null

Dolores Puche

Coordinadora d’oficina · El Vallès

dolores@eurofincas.es

Administració de finques · Propietat horitzontal

null

Eva Sánchez

Coordinadora d’oficina Rda. de Sant Pere

eva@eurofincas.es

null

Salus Monteagudo

Administrador de finques

salus@eurofincas.es

null

Mònica Montoya

Oficial habilitada d’administració de finques

monica@eurofincas.es

null

Esther Almirón

Comptabilitat

esther@eurofincas.es

null

Clara Soler

Oficial habilitada d’administració de finques · El Vallès

clara@eurofincas.es

Gestió patrimonial · Propietat vertical

null

Yolanda Chalé

Administrativa

yolanda@eurofincas.es

null

Angeles Cardiel

Administradora de finques

angeles@eurofincas.es

Compare Listings